נדל"ן

המחלקה הגדולה והמובילה בישראל, מטפלת בעסקאות הנדל"ן הגדולות והמשמעותיות ביותר בישראל ובעלת ניסיון רב בייצוג כלל השחקנים בתחום, כולל תאגידים פרטיים, מוסדיים וציבוריים, יזמים, קבלנים וחברות קבלניות, בעלי מקרקעין, קבוצות רכישה, גופי מימון, רוכשים, קונים ולווים.

ייעוץ וטיפול בכל סוגי הנדל"ן בישראל, לרבות: מסחרי, מתחמי מגורים, קניונים ומרכזי קניות, מגדלי משרדים, בתי מלון, מבני ציבור, ועוד. טווח העיסוק של המחלקה הוא מקיף ביותר, וכולל את כל ההיבטים הנלווים לעסקת נדל"ן גדולה ומורכבת בשלביה השונים, לרבות: פיתוח, תכנון ובנייה, רכישה, מכירה, שכירות, מיסוי וליטיגציה, וכן כל הקשור והכרוך בתחום הרגולציה, ככל שיש צורך בכך.

עורכי הדין במחלקה ידועים ביכולתם לשלב את התשתית המשפטית הנדרשת בעסקת נדל"ן מורכבת עם ההבנה העסקית הדרושה על מנת להביא עסקת נדל"ן רחבת היקף לידי סיום מוצלח.

שירות צמוד, תומך ומקיף ליזמים, קבלנים ולבעלי זכויות, בליווי פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בכל ההיבטים המשפטיים והעסקיים.  הצוות מלווה חברות קבלניות בפרויקטים רבים של "פינוי בינוי" ברחבי הארץ בהיקף כולל של אלפי יחידות דיור, וכן בעסקאות תמ"א 38 (הן הריסת מבנים קיימים ובניית מבנים חדשים, והן חיזוק מבנים, שיפוץ והוספת דירות), בערים רבות בארץ ובהיקף כולל של אלפי יחידות דיור.

Dowload as PDF 中文 English

Acro Group

Africa-Israel

Allied Group

Almi Group

Amisragas

Amot Investments

Azrieli Group

Bank Hapoalim

Benny Landa Group

Clal Industries

Clal Insurance

Eastern Company for Holdings

Fattal Group

Hanan Mor Group

Lodzia Rotex Investments

Menora Mivtachim Insurance

Mirilashvili Group

Ram Aderet Group

REIT 1

Shikun & Binui Real Estate

Silverstein Group

Sufrin Group

The Hebrew University of Jerusalem

The Israeli Structure Strengthening Company

The Jewish Agency

Tidhar Construction

Union Properties

Yitzik Tshuva Group

Z.F. Construction Company