ליטיגציה-טק

תחום ה-Tech Litigation במשרדנו הוא פרקטיקה מקצועית ייחודית ובעלת ערך מוסף בפתרון סכסוכים המתגלעים בחברות טכנולוגיה בכל השלבים.
התחום נוסד על מנת לתת מענה לצורך הולך וגובר בענף ההיי-טק בשנים האחרונות, תוך הבנה משפטית מעמיקה של הסוגיות הייחודיות לענף, והוא מהווה חלק מפרקטיקה ענפה ומבוססת של משרדנו בתחומי ליטיגציה והיי-טק. במסגרת זו, השותפים ועורכי הדין בתחום הם בעלי ניסיון עשיר ומוניטין משמעותי בקשר עם סכסוכים מורכבים בעלי אופי חדשני ותקדימי במשק, ובכלל זה ייעוץ טרום ליטיגציה וייצוג חברות בכל הערכאות השונות.

לצוות המשפטי בתחום מומחיות ייחודית בייעוץ משפטי בקשר עם אתגרים ליטיגטוריים במצבי משבר וטרום-משבר אשר עלולים להתעורר לאורך חייהן של חברות היי-טק, החל משלב ההקמה, עובר דרך סבבי הגיוס וכניסת משקיעים ועד לשלב ה-EXIT. במסגרת זו, צברה הפרקטיקה מיומנות בייעוץ, בבחירת דרכי התמודדות מיטביות ובמציאת פתרונות יצירתיים עבור מצבים מאתגרים וייחודיים לענף.

עורכי הדין בפרקטיקה מייעצים במגוון סוגיות הנוגעות לסכסוכים מורכבים בחברות בתחום הטכנולוגיה, בהם סוגיות ייחודיות מתחום הקניין הרוחני והסכמי רישיון; גיוסי הון המאופיינים בהסכמים מורכבים; בסוגיות המתעוררות אגב תשלומי Earn-out בעסקאות רכישה; וכן באתגרים הנובעים ממנגנוני הענקת אופציות לעובדים. זאת, על מנת להגן על האינטרסים של הצדדים השונים, למנוע סכסוכים עד כמה שניתן ולהביא לפתרון נכון בלוחות זמנים קצרים, תוך שימוש בכלים משפטיים יצירתיים, הנתפרים למידותיו של כל לקוח.

מתוך הבנת הצרכים של ענף ההיי-טק ותוך הקפדה יתרה על דיסקרטיות ושמירה על מוניטין הצדדים, עורכי הדין בתחום מעניקים גם שירותי גישור ובוררות, המהווים מנגנונים אלטרנטיביים לניהול ויישוב מחלוקות, במסגרתם מוצעים פתרונות מגוונים המותאמים לאופיים הייחודי של הלקוחות בענפי הטכנולוגיה.

ההתמחות הייחודית בעולמות הליטיגציה וההייטק כאחד, מאפשרת לעורכי הדין שלנו לתת מענה מקיף עבור חברות היי-טק בכל השלבים ולייצגן בבתי המשפט תוך עבודה רציפה עם הנהלות החברות - בישראל ומחוצה לה - להשאת תוצאה מיטבית בזמן קצר.

לקוחות התחום מגיעים ממגוון רחב של תעשיות בעולם ההייטק, לרבות מתעשיות הרפואה, הסייבר, מדעי החיים, תקשורת, תחבורה ועוד. בין לקוחותינו ניתן למנות חברות הזנק (סטארט-אפ), חברות טכנולוגיה בוגרות, אנג'לים ומשקיעים אסטרטגיים, גופי השקעה מוסדיים, קרנות הון סיכון ועוד.

Dowload as PDF English